Czyszczenie zbiorników paliwowych - tylko z Tank Serwis!

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług z zakresu napraw zbiorników paliwa, serwisu separatorów, litrażowania czy też czyszczenia separatorów. Zapewniamy, że każdą usługę przeprowadzimy terminowo oraz z dbałością o każdy szczegół. Gwarantujemy iż podjęcie decyzji o współpracy z nami będzie najlepszym z możliwych rozwiązań.

Klienci cenią sobie to, iż wszystkie realizacje wykonujemy sprawnie oraz zgodnie z ich preferencjami. Na każdą zrealizowaną usługę dajemy długoterminową gwarancję.

Jeśli podobnie, jak setki klientów, także Ty zechcesz z nami współpracować, wówczas serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem poczty e-mail lub zamieszczonego poniżej formularza kontaktowego. Zapewniamy, że szczegółowo odpowiemy na każde pytanie związane ze świadczonymi przez nas usługami.

 

Dane kontaktowe:


Tank Serwis

Adres: os. Władysława Łokietka 5/3,
             89-100 Nakło nad Notecią

Tel.: 607 145 406

E-mail: tankserwis@interia.pl 

Nasza siedziba znajduje się w dogodnym punkcie komunikacyjnym. Bez problemu dotrzesz do nas zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem.

Do zobaczenia!

Tu wykonujemy litrażowanieWyświetl większą mapę

Zapytaj o czyszczenie separatorów:

wiadomość została wysłana

formularz błędnie wypełniony


captcha odśwież
 

 

 

Tank Serwis | os. Władysława Łokietka 5/3, 89-100 Nakło nad Notecią | kom.: 607 145 406 | fax (52) 517 60 95 | e-mail: tankserwis@interia.pl